ESKORTA - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC vs WISŁA KRAKÓW

W dniu 03.04.19 (środa) na Stadionie Ludowym odbędzie się mecz 28. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec vs Wisła Kraków. Tak jak kilka miesięcy temu musimy zapewnić eskortę zawodników :)

Do wyprowadzenia piłkarzy i sędziów na murawę potrzebujemy 25 chętnych.

Najważniejsze kwestie organizacyjne :

- zbiórka 19:45 w pawilonie przy boisku sztucznym,

- dzieci wchodzą na stadion pod opieką trenerów (za darmo) i mają możliwość obejrzenia meczu (na trybunie głównej),

- rodzice chcący obejrzeć mecz, muszą zakupić bilet we własnym zakresie,

- wszyscy obowiązkowo ubrani w dresy klubowe,

- jeśli dziecko nie zostaje na meczu, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów wcześniejszego odbioru dziecka

Prosimy o zgłaszanie dzieci wpisując w komentarzu na Facebooku imię i nazwisko – ze względu na dużą liczebność grupy będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń, ale uwaga! Pierwszeństwo mają dzieci, które nie były poprzednio w eskorcie (z Zagłębiem Lubin).

W przypadku pytań, więcej informacji u trenerów.

PS.

W drodze losowania lub jakiegoś konkursu ustalimy kto będzie miał przyjemność iść obok Kuby Błaszczykowskiego ;)

Wiadomości (utwórz nową)